ČASTO KLADENÉ OTÁZKY

Čím se zabývá Vaše společnost?

Naše společnost byla speciálně vytvořená pro realizaci developerských projektů v Praze a dalších evropských městech. Věnujeme se především akvizici pozemků, nákupu a rekonstrukcím historických budov a investicím do luxusních residenčních nemovitostí.

Kde sídlí Vaše společnost?

Sídlíme v Jindřišské 901/5, v Praze, kde se můžeme potkat každý den od 8:00 do 17:00. Pro klienty, kteří preferují privátní a diskrétní prostředí také nabízíme možnost setkání v našich kancelářích na adrese Záběhlická 127, Praha 10.

Jakou formu spolupráce investorům nabízíte?

Investorům nabízíme především možnost nákupu korporátních dluhopisů naší společnosti s úrokem 9,2% p.a. a 7% p.a. před zdaněním.

K čemu využijete výnos z emise?

Výnos využijeme k akvizici dalších pozemků a nemovitostí.

Informujete klienta v průběhu o tom, jak s financemi nakládáte?

Ano, na rozdíl od ostatních společností, každý kvartál zasíláme investorům informace ohledně stávajících a plánovaných akvizic včetně newsletteru.

Jaké plánujete akvizice?

Všechny informace o plánovaných akvizicích a jejich průběhu Vám rádi předáme osobně, informace nejsou veřejné, protože jsou součástí našeho dlouhodobého investičního plánu.

Co když nakoupím dluhopisy a Vaší společnosti se přestane dařit?

Investiční kapitál vždy diverzifikujeme tak, abychom část investovali do komerčních nemovitostí, které můžeme pronajímat a další část do historických nemovitostí a pozemků. Vždy dbáme na pečlivý výběr lokality a často investujeme do nemovitostí s právní vadou například do nemovitostí, které jsou v insolvenci. I proto jsou naše investice odolné vůči negativním turbulencím na trhu a případné negativní cenové výkyvy na kapitál investorů nemají vliv.

Proč jste oslovili zrovna mě a mou společnost?

Naše investory si pečlivě vybíráme. Vyhledáváme rozvíjející se společnosti, které mají stabilní pozici na trhu, dohledatelnou historii a pro které může být naše nabídka zajímavá. Při výběru dbáme na privátní a osobní přístup.

Do Prahy se dostanu jen zřídka, existuje jiný způsob jak mohu dluhopisy zakoupit?

V případě, že upřednostňujete osobní jednání, po dohodě Vás rádi navštívíme např. u Vás v kanceláři.

Proč bych měl nakoupit dluhopisy zrovna Vaší společnosti?

Naše společnost je transparentní a otevřená, dluhopisy jsou schváleny ČNB včetně prospektu a investor se může kdykoliv informovat o tom, jak je s jeho prostředky nakládáno. Členem představenstva je pan Ondrej Spodniak, spoluzakladatel investiční skupiny REMDOX Capital Group, která na území Česka, Slovenska, Maďarska a Velké Británie spravuje investiční kapitál přesahujících 1 miliardu korun.

Jaké výhody plynou ze spolupráce s EIP?

V případě investic do klíčových projektů dáváme našim dlouhodobým investorům vždy přednost. Při prodeji residenčních nemovitostí našim partnerům umožňujeme např. Nákup či pronájem nemovitostí za zvýhodněnou cenu.

NENECHTE SI UJÍT AKTUÁLNÍ INVESTIČNÍ PŘÍLEŽITOST!