Kolik chcete investovat?
Každý měsíc dostanete
333
Celkem za 18 měsíců
6 000

Proč investovat do dluhopisů s EIP ?

Pevný úrokový výnos

Nadprůměrný pevný úrokový výnos, pravidelná výplata výnosu

Předčasné splacení

Možnost předčasného splacení dluhopisu před datem řádné splatnosti

Transparentnost

Úplné informace o našich projektech v pravidelných intervalech

Diverzifikace

Portfolio vždy pečlivě diverzifikujeme geograficky, typově, časově

Nadpis výzvy k akci

EIP v číslech

0
%
PROJEKTŮ - DOKONČÍME DO 3 LET
0
%
MINIMÁLNÍ ROČNÍ NÁVRATNOST PROJEKTŮ
0
%
INVESTUJEME VLASTNÍ KAPITÁL
0
%
ZE ZISKU VĚNUJEME POTŘEBNÝM
Společnost EIP, potažmo investiční skupina Premiot, je jediná společnost, která mi zaplatila výnos vždy na den přesně. Ukázaná platí.
Marie Kratochvílová
Se společností Europa Investment Property spolupracuji již 2. rokem. Při každém nákupu se potkáváme osobně a pozoruji, jak se společnosti daří, rozvíjí se a roste.
Mudr. Tomáš Novotný
EIP = OSOBNÍ PŘÍSTUP A DÁRKY V PODOBĚ VÝBORNÉ SLIVOVICE!!!
Ing. Josef Pokorný
Na rozdíl od jiných firem jsme neustále v kontaktu. Nedávno jsem navštívil projekt Na Doubkové 2, který mě přesvědčil, že finance jsou v dobrých rukou.
Jiří Pospíšil
Výplata výnosů vždy včas a v pořádku. Jsem velmi spokojen.
Roman Vymětal
S vaší firmou spolupracuji již více jak rok, a využívám vaše dluhopisové nabídky. Se službami jsem velice spokojen, zejména co se týká plnění vašich závazků, tak kontaktů a informovanosti o nových produktech firmy.
Karel Přikryl
Na spolupráci s EIP si nejvíce cením osobního přístupu v dnešním neosobním digitálním světě, rychlosti a preciznosti v jednání. Přestože vlastním více titulů korporátních dluhopisů, tak s EIP se mi jedná nejlépe a nejpříjemněji.
Zdeněk Otáhal
S EIP již investuji delší dobu, zejména kvůli pravidelným průběžným informacím o stavu projektů a přesným výplatám úroků a jistin. „Co se řekne, to platí“ aneb „jak řekli, tak udělali.“ Těším se na případné nové emise.
Marek Vinkler
Hned při prvním telefonickém kontaktu, jsem pochopil, že mi nevolá tuctový naháněč klientů, což se mi potvrdilo i při osobní schůzce. Nejvíce si však cením přístupu ke klientům, který je dlouhodobý a profesionální. Také systém bonusů pro klienty mě utvrzuje, že se nejedná o systém „získat klienta a dál už nic“. EIP svým postojem dokazuje, že si váží nejen nových klientů, ale i stávajících.
Jan Krátký
Jednání se zástupcem EIP mi otevřelo oči i ve vztahu k jiným typům investic. Oceňuji velký všeobecný přehled v oblasti finančnictví a investic a korektní podávání informací o konkurenčních oblastech investic. Upřímné, fundované a objektivní informace, jsou pro mě osobně největší devizou.
David Nadrchal
Aktuální informace a „dny otevřených dveří“ velice vítám. Jako klient si sám dokážu udělat obrázek o serióznosti a výkonnosti EIP. Jejich systém projektové a geografické diverzifikace portfolia pokládá základy úspěšné dlouhodobé spolupráce.
Martin Svoboda
Mohu jenom doporučit, komunikace výborná, vyřízení celé záležitosti v horizontu několika dnů.
Filip Dvořák
Vzhledem k mému věku ( 66 let ) jsem už vyzkoušel různé formy drobného investování , zažil jsem řadu investičních katastrof. Protože mně bylo před nákupem dluhopisů vše řádně vysvětleno panem Navrátilem, pochopil jsem investiční strategii společnosti EIP a dospěl jsem k přesvědčení, že se jedná o dobrou investici. Na základě této osobní zkušenosti jsem se rozhodl doporučit společnost i mým známým , kteří uvažují o drobných investicích.
Václav Černý
S potěšením musím konstatovat, že Vaše společnost své finanční závazky k investorům plní vždy včas a současně si cením i Vaší komunikace s investory, a to i formou osobního setkání. Pevně věřím, že takto nastavený standard si Vaše společnost zachová i v budoucnu.
Vladislav Horák
Vaša spoločnosť sa javí dôveryhodná a spoľahlivá. Zmluvy sú z právneho hľadiska v úplnom poriadku. Vašu spoločnosť by som odporučil aj iným klientom.
Ing. Peter Baláž

Aktuální emise dluhopisů

Nenechte si ujít aktuální investiční příležitost!

  • Nominální hodnota: 50 000 Kč
  • Cena: 50 000 Kč + aktuální AÚV
  • Datum emise: 1. 9. 2020
  • Výnos: 8 % p. a.
  • Výplata úroku: měsíčně
  • Datum splatnosti: 31. 12. 2022

Kolik chcete investovat?
Každý měsíc dostanete
333
Celkem za 18 měsíců
6 000

Investiční portfolio

V naší investiční strategii prosazujeme konzervativní přístup se zaměřením na typovou, časovou a geografickou diverzifikaci portfolia

Projekt Vily Na Doubkové 2

Je velmi exklusivní a pilotní projekt na Smíchově. Jedná se o rekonstrukci nádherné smíchovské vily postavené pro továrníka Paška v roce 1912.

My Harrachov

Projekt My Harrachov – výstavba a rekonstrukce ubytovacích zařízení a luxusních servisovaných pokojů hotelového typu.

Hotel v Budapešti

EIP připravuje projekt výstavby hotelového komplexu v centru Budapešti, který zahrnuje 300 pokojů, stejně jako komerční prostory.

Název

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit.

Kontakt

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua.

E-mail
info@email.cz
Telefon
+420 111 222 333
Pondělí - Pátek
Od 8:00 do 20:00

Napište nám

Vaše osobní údaje budou použity pouze pro účely vyřešení vašeho dotazu. Zásady zpracování osobních údajů

Naše adresa

Ulice 123
Město 634 00

Otvírací doba

Po - Pá: 10:00 - 22:00
So - Ne: 10:00 - 23:00

Kontakt

Tel: 605 123 456
Email: info@restaurant.cz