PŘIDEJTE SE K MEZINÁRODNÍMU TÝMU

VSTUPTE DO SVĚTA INVESTIC

Zastáváme názor, že nejdůležitější součástí každého podnikání jsou lidé. Proto dbáme, aby každý člen našeho týmu byl zodpovědným a zkušeným členem, který pomáhá k růstu svěřených aktiv a důvěry našich investorů.

Připoj se k našemu přátelskému týmu profesionálů, možná hledáme právě tebe!

Aktuální nabídka práce

Sales Representative

  • Jsi mladý a aktivní?
  • Rád a bez obav komunikuješ s lidmi?
  • Chceš sám řídit svou kariéru a dostávat tolik, kolik opravdu chceš?

V rámci rozjezdu nového projektu a otevření nových kanceláří hledáme vhodné kandidáty (lokalita Brno) na pozici Sales Representative.

Náplň práce

  • Komunikace se stávajícími a potencionálními investory
  • Budování dlouhodobých obchodních vztahů a značky společnosti
  • Správa klientského portfolia
  • Prezentace služeb společnosti a jejích partnerů
  • Spolupráce při realizaci developerských a investičních projektů
  • Účast na obchodních jednáních v rámci České republiky, Maďarska a Velké Británie

Požadujeme

  • Výborné komunikační schopnosti
  • Odolnost vůči stresu
  • Ochotu učit se novým věcem a pracovat sám na sobě
  • Pozitivní a zodpovědný přístup k práci, pečlivost
  • Časovou flexibilitu
  • Samostatnost

Nabízíme

  • Fixní plat + provize + firemní benefity
  • Možnost kariérního růstu v rámci společnosti
  • Prostor pro Váš osobní a profesní rozvoj, pravidelné vzdělávání
  • Práci v týmu mladých, přátelských lidí
  • Možnost cestovat, školení v zahraničí
  • Možnost užívání firemního vozu i pro soukromé účely
  • Firemní telefon, notebook

Zaujala Vás naše nabídka? Pošlete nám své CV s poznámkou Sales Representative na info@europaproperty.org, případně vyplňte formulář níže:

Krátce popište, proč právě Vy jste tím pravým kandidátem a proč chcete pracovat právě u nás.

Proč u nás pracovat?

Zázemí mezinárodní skupiny

Zázemí mezinárodní skupiny s kancelářemi v Praze, Brně, Londýně, Budapešti

Finanční jistota

Motivující mzdové ohodnocení a zajímavé bonusy z výsledků týmu

Podpora zaměstnance

Férové jednání a osobní přístup vedení, které Vám pomůže v budování vaší kariéry